+01 452 4587254
8108 W. Saxon Street

valorant hile satın al

valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yan almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) katakulli ortamında hileışdoneş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdoneş yapabilmek karınin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışdoneş yapabilmek o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden muamele dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda elan çokça silah gücü kabil hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu elan iyi oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere yan mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de yan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içerisinde yan alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yan alan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişki gören ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen katakulli dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin sürekli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her ahit bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yan alan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda yan alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu oyun sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tenha lügat kabil görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane dercetmek veya bir nesneyi nişan dercetmek manaına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin otomatik olarak dokumalması manaına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://elektrikmalzemeleri.name.tr/ https://alcipanasmatavan.name.tr/ https://kameraguvenliksistemleri.name.tr/ https://seyyarkokorec.name.tr/ https://guneslosyonlari.name.tr/ IQOS Heets fiyat
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr